?

Log in

Українська Гельсінська спілка з прав людин

Перший дописувач рубрики УГСПЛ Останнє слово оголосив безстрокове голодування
Name
Українська Гельсінська спілка з прав людин
Website
http://www.helsinki.org.ua

Перший дописувач рубрики УГСПЛ Останнє слово оголосив безстрокове голодування

Previous Entry Share Next Entry
Українська Гельсінська спілка з прав людини відкрила на сайті нову рубрику "Останнє слово", де кожен засуджений до довічного позбавлення волі матиме право розповісти цілому світу свою версію тих подій, які коштували йому свободи. Першим дописувачем рубрики став Володимир Панасенко.


Як стало відомо УГСПЛ з повідомлення інформаційного агенства ЗІК, Володимир Панасенко, щодо якого Апеляціний суд у Львівській області виніс вирок на довічне увязнення, оголосив безтермінове голодування. «Довічник» навіть написав передсмертного листа, у якому попрощався з родиною. Про це сьогодні, у коментарі ЗІКу повідомила адвокат засудженого Володимира Панасенка – Наталія Крісман.

За словами Наталії Крісман, безстрокове голодування Володимир Панасенко оголосив ще 24 січня, коли довідався, що його касаційну скаргу до Верховного суду України розглянуть не 3 лютого, як планувалося, а 24 лютого. Причиною перенесення слухання справи стала заміна суддів, які вестимуть цей процес.

Крім того, Володимир Панасенко дізнався, що підсудних Олександра Єгорушкіна та Олександра Рудого вже конвоювали у Київ, а самого Панасенка натомість залишили у Львівському СІЗО.

«Володимир Панасенко зрозумів, що його і надалі хочуть зробити цапом-відбувайлом. А тому він вирішив голодувати до смерті, щоби померти чесною людиною, якщо судді Верховного суду України не скасують рішення Апеляційного суду у Львівській області, згідно з яким Панасенка засуджено до довічного ув’язнення, інкримінуючи йому замовлення замаху на вбивство генерального директора ТзОВ «Шувар» Романа Федишина», – сказала Наталія Крісман.

Довідка ЗІКу.

19 вересня, в Апеляційному суді у Львівській області пройшло останнє судове засідання, на якому розглядали кримінальну справу щодо замаху на життя генерального директора ТзОВ «Шувар» Романа Федишина. Відповідно до вироку суду підсудного Володимира Панасенка засуджено до довічного ув’язнення. А інших двох підсудних Олександра Рудого та Олександра Єгорушкіна – до 12 і 14 років позбавлення волі.

Від УГСПЛ: "Останнє слово" Володимира Панасенка ви можете прочитати тут: http://helsinki.org.ua/index.php?id=1265109524
Розроблено LiveJournal.com